Багатьом з нас знайоме почуття нудоти, та шлунку, який як кульбаба хитається десь нагорі з одного боку на інший на кожному повороті. Вітаємо, ви у полоні заколисування. Не така це вже й проблема, аж до того моменту, коли вміст шлунка не постане перед вами в повному обсязі.

Навіть люди з тренованим вестибулярним апаратом стикаються з проблемою заколисування, коли у подорожі не відривають очей від модного девайсу. Час та дорога роблять свою справу. Як здолати заколисування, коли э наміри поринути у пригоди, а не отримати пригод на всім відомі великі парні групи м’язів?

Не люди створюють подорожі, а подорожі створюють людей. Джон Стейнбек

В умовах завдання у нас є дві змінні – відсутність неприємних супутників поїздки - заколисування і нудоти і безпека дітей в дорозі.

У рішенні, новітній підхід до проблем захитування – корінь імбиру. З точки зору ефективності, порошок імбирного кореня перевершує відомі фармакологічні препарати від заколисування.

Бон Вояж містить екстракту імбиру 125 мг, завдяки чому:

  • Покращує моторику шлунково-кишкового тракту
  • Зменшує прояви заколисування (нудоту і блювоту)

Приймати Бон Вояж можна:

  • Дорослим: 1-2 капсули за півгодини до поїздки
  • Дітям з 6 років: 1 капсула за півгодини до поїздки
  • Обережно: при прийомі антикоагулянтів і антиагрегантів

Але мусимо, як завжди, Вас попередити. Будь який прийом препаратів або БАДів треба согласовувати зі своїм лікарем, тому що САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я.

Що можна відмітити ще, Бон Вояж не викликає сонливості та інших побічних ефектів, що особливо важливо для водіїв!

Приємної Вам подорожі!

Якщо залишились питання, залишаємо посилання на БОН ВОЯЖ!